CCT-RC-127
CCT-RC-127
Round Classic
Additional information
Material
AISI 304(18/8) Stainless Steel
Outer Shape
Round
Overall Frame/Grate Size
127mm / 5"
Overall/Outer Size of Drain
125mm / 5"
Drain Pipe Size
100mm (4")